Zbieram baterky

O čom je súťaž ,,ZbieramBaterky“?
Súťaž ZbieramBaterky je o zbere použitých prenosných batérií a akumulátorov medzi, ktoré patria (tužkové baterky, baterky z hodiniek, zo záložných zdrojov z PC, mobilných telefónov, laptopov, hračiek, ručného elektrického náradia a pod.).
Zbieraj baterky a odmeníme Ťa bodmi, ktorými môžeš voľne narábať. V našom E-shope môžeš vymieňať body za darčeky. Tiež máš možnosť si dať body s kamarátmi dohromady a vybrať si spoločný darček.

O čom je súťaž ,,ZbieramBaterky“?

Pri zapisovaní kódu, ktorý žiak dostal od kontaktného ucitela do svojho úctu na stránke zbierambaterky.sk sa žiakovi pripíše na úcet 100 bodov. Žiak získa jeden kupón za 1 kg batérií.

Podmienkou je registrácia na stránke www.zbiermabaterky.sk

Body za registráciu
Ako náhle sa zaregistruješ na našej web stránke získaš 10 bodov a môžeš začať zbierať svoje ďalšie body a hospodáriť s nimi.

Podrobnejšie informácie nájdeš na stránke www.zbierambaterky.sk

V časti dokumenty na stiahnutie nájdeš podrobné pravidlá súťaže.