Profil školy História školy Školský rok 2022/2023

Profil školy

Sme plnoorganizovanou školou, ktorú v súčasnosti navštevuje 00 žiakov, máme 11 tried, 5 na I. stupni  a 6 na II. stupni.  Na škole ponúkame vyučovanie cudzích jazykov, bohatú ponuku krúžkov v kvalitných a inovovaných priestorovch V škole májú žiaci k dispozícii dve počítačové učebne, mobilnú učebňu s tabletmi. V každej triede máme interaktívnu tabuľu.

O žiakov sa stará kvalifikovaný pedagogický zbor. O žiakov so špeciálnymi potrebami sa stará špeciálny pedagóg. V popludňajších hodinách majú žiaci otvorený školský klub v ktorm je v súčasnosti 66 detí.

Súčasťou základnej školy je aj materská škola. Máme otvorené tri oddelenia. O deti v MŠ sa stará 6 pani učiteliek, ktoré ich pútavo zoznamujú so životom škôlky.