Profil školy História školy Školský rok 2022/2023

Školský rok 2022/2023

Milí rodičia,

školský rok 2022/2023 sme spoločne otvorili v utorok 5. septembra 2022 v areály školy. Okrem žiakov, pedagogických zamestnancov a rodičov prijal pozvanie aj p. starosta Dr. Juraj Hlavatý.V úvode všetkých privítal riaditeľ školy Dr. Milan Križan. O organizačnom zabezpečení prítomných informovala zástupkyňa riaditeľa školy Mgr. Jana Harnasová.

Tento školský rok nastúpilo v našej škole 200 žiakov. O ich vzdelanie sa bude starať pedagogický tím, ktorý tvorí 20 učiteľov. Pre žiakov sú pripravené triedy vybavené interaktívnymi tabuľami. Žiaci majú k dispozícii dve počítačové učebne, jazykovú učebňu, učebňu techniky a telocvičňu. Pre žiakov je k dispozícii aj školská jedáleň, ktorá každý deň umožňuje žiakom prístup k zdravej strave.  V areály školy sa nachádza multifunkčné ihrisko.

Pre žiakov je k dispozícii aj školský klub v ktorom máme tento rok zriadené tri triedy. Po vyučovaní sa žiaci môžu prihlásiť do bohatej ponuky krúžkov.

V materskej škole máme otvorené tri oddelenia, ktoré tento rok aj vďaka podpore obci sú aj triedy v materskej škole vybavené modrnou technikou.

Žiakom a aj učiteľom v tomto školskom roku prajeme hlavne veľa zdravia a úspechov v škole.

PaedDr. Milan Križan