V uplynulých dňoch 15.-19.6.2026 sa naši žiaci 3. A 4. ročníka zúčastnili nezabudnuteľnej školy v prírode s cestovnou kanceláriou Slniečko. Počas štyroch dní plných dobrodružstva sa ponorili do tajomstiev prírody a odniesli si množstvo skvelých zážitkov.
Program bol pestrý a preveril šikovnosť aj tímového ducha našich detí.
Prvý deň sa niesol v znamení zoznamovania sa s lesom a veselej úvodnej párty. Druhý deň sa z detí stali lesní poslovia. Vyskúšali si stopovanie zvierat a odhaľovali tajomstvá lesných obyvateľov.
Tretí deň patril flóre. Cesta od machu ku korunám stromov ich naučila veľa o liečiteľoch lesa a odvahu preukázali počas napínavej nočnej hry. Posledný deň deti úspešne zvládli misiu „Operácia zelený kód“, čím symbolicky obnovili rovnováhu lesa.
Okrem hier a súťaží si deti poctivo viedli svoj vlastný lesný denník, do ktorého si zaznamenali tie najkrajšie momenty.
Ďakujeme všetkým žiakom za skvelú atmosféru a vzorné správanie.
Mgr. Harnasová, Mgr. Kormancová, Mgr. Bulejčíková
_-_Kopie_-_Kopie.png)