V utorok 21. apríla 2026 sa v našej základnej škole uskutočnil zápis budúcich prvákov. Tento rok sa niesol v rozprávkovej atmosfére obľúbeného príbehu Máša a medveď. Deti vstúpili do rozprávkového lesa, kde ich čakali rôzne zábavné úlohy.
Budúci školáci si počas aktivít precvičili svoje vedomosti, pozornosť, logické myslenie aj jemnú motoriku. Súčasťou zápisu boli aj pracovné listy zamerané na overenie školskej pripravenosti. Veľký úspech mala aktivita pri rybníku, kde deti pomáhali medveďovi loviť farebné rybky s číslami. Deti všetky úlohy zvládli s radosťou, odvahou a úsmevom na tvári. Na záver sa budúci prváci odfotili pri fotostene s Mášou a medveďom, prevzali si pamätný list a malý darček.
Teší nás, že zápis prebehol úspešne a všetky deti boli zapísané do 1. ročníka. Už teraz sa tešíme na našich nových prvákov, ktorí v septembri zasadnú do školských lavíc.
Ďakujeme rodičom za prejavenú dôveru.
_-_Kopie_-_Kopie.png)