Novými učebňami ku kľúčovým kompetenciám

Projekt Novými učebňami ku kľúčovým kompetenciám je zameraný na vytvorenie moderného prostredia pre žiakov a podporu rozvoja kľúčových kompetencií.

Všeobecné informácie o projekte:

Názov projektu:  Novými učebňa ku kľúčovým kompetenciám

Operačný program: Integrovaný regionálny operačný program

Prioritná os: 2. Ľahší prístup k efektívnym a kvalitnejším verejným službám

Investičná priorita: 2.2 - Investovanie do vzdelania, školení a odbornej prípravy, zručností a celoživotného vzdelávania prostredníctvom vývoja vzdelávacej a výcvikovej infraštruktúry

Špecifický cieľ: 2.2.2 Zlepšenie kľúčových kompetencií žiakov základných škôl

Fond: Európsky fond regionálneho rozvoja

Poskytovateľ: Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR ako riadiaci orgán pre Integrovaný regionálny operačný program

Stručný popis projektu:

Projekt Novými učebňa ku kľúčovým kompetenciám je zameraný na vytvorenie moderného prostredia pre žiakov a podporu rozvoja kľúčových kompetencií.

Hlavná aktivita č. 1 Obstaranie vybavenia pre školskú knižnicu a stavebné úpravy knižnice

Hlavná aktivita č. 2 Obstaranie prírodovednej učebne pre biológiu a chémiu

Hlavná aktivita č. 3 Obstaranie vybavenia prírodovednej učebne pre fyziku

Hlavná aktivita č. 4 Obstaranie polytechnickej učebne

Učebne budú vybavené novým nábytkom a predovšetkým modernými učebnými pomôckami v zmysle odporúčaného vybavenia typizovaných učební. Projekt je realizovaný hlavnej budove  Základnej školy. V rámci projektu boli realizované aj stavebné úpravy. Cieľovou skupinou sú žiaci základnej školy.